Kas mēs esam

Mūsu tīmekļa vietnes adrese ir: https://auto-nojumes.lv

Komentāri

Kad apmeklētāji atstāj komentārus vietnē, mēs apkopojam komentāru formā redzamos datus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja ierakstu, lai aizsargātu pret surogātpastu.

No jūsu e-pasta adreses var izveidot anonimizētu datu ierakstu (angļu – hash) un iesniegt to Gravatar pakalpojumu sniedzējam, lai pārbaudītu, vai jūs izmantojat šo pakalpojumu. Gravatar privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/ . Kad jūsu komentārs ir apstiprināts, jūsu profila attēls ir publiski redzams blakus jūsu komentāram.

Faili

Ja augšupielādējat fotoattēlus tīmekļa lapā, jums nevajadzētu augšupielādēt tos ar saglabātiem atrašanās vietas datiem (EXIF GPS). Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt fotoattēlus no vietnes un iegūt no tiem atrašanās vietas datus.

Sīkdatnes (cookies)

Rakstot komentāru šajā vietnē, jūs varat izvēlēties, vai vēlaties, lai jūsu vārds, e-pasts un vietne tiktu saglabāta sīkdatnēs. Tas tiek darīts jūsu ērtībām, lai jums nebūtu jāievada šie dati katru reizi, kad komentējat. Šīs sīkdatnes tiek glabātas vienu gadu.

Ja jums ir konts un piesakāties mūsu vietnē, mēs izveidojam pagaidu sīkdatni, kas reģistrē, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkdatnes. Šī sīkdatne nesaglabā nekādu personisko informāciju un tiek dzēsta, kad aizverat pārlūkprogrammu.

Kad jūs piesakāties, mēs arī izveidojam vairākus sīkdatnes, kas saglabā jūsu pieteikšanās informāciju un jūsu ekrāna displeja preferences. Pieteikšanās sīkdatnes ir derīgas 2 dienas, bet ekrāna iestatījumi vienu gadu. Ja atlasīsiet opciju “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās sīkdatne būs derīga 2 nedēļas. Kad jūs izrakstāties no sava konta, pieteikšanās sīkdatnes tiek dzēstas.

Ja rediģējat vai publicējat ierakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiek saglabāta papildu sīkdatne. Šajā sīkdatnē netiek glabāti personas dati, bet tiek saglabāts tikko rediģētās vai publicētās ziņas ID . Šīs sīkdatnes derīguma termiņš beidzas pēc 1 dienas.

Saturs, kas ielādēts no citām tīmekļa lapām

Šajā vietnē var būt saturs, kas augšupielādēts no citām vietnēm (piemēram, video , attēli, teksts utt.). Šāda augšupielādēta satura skatīšana un mijiedarbība ar šo tīmekļa vietni ir līdzvērtīga to vietņu apmeklēšanai, no kurām saturs tiek augšupielādēts.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkdatnes, trešo pušu izsekošanas pakalpojumus un pārraudzīt jūsu darbības ar augšupielādēto saturu, tostarp tad, ja jums ir konts un esat savienots ar minētajām vietnēm.

Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus

Ja pieprasāt paroles atiestatīšanu, jūsu IP adrese tiks iekļauta atiestatīšanas e-pastā.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu datus

Ja rakstāt komentāru, tā teksts un metadati tiek glabāti neierobežotu laiku. Tas ir paredzēts, lai mēs varētu automātiski atpazīt un apstiprināt turpmākos komentārus, nevis gaidīt administratora apstiprinājumu.

Kad jūs reģistrējaties mūsu vietnē un kļūstat par lietotāju, mēs uzglabājam visus jūsu personas datus, ko sniedzat savā kontā. Katrs lietotājs jebkurā laikā var redzēt, rediģēt un dzēst savus personas datus (izņemot lietotājvārdu). Vietņu administratori var arī skatīt un rediģēt šos datus.

Jūsu tiesības

Ja jums ir konts šajā vietnē vai jūs kādreiz esat šeit rakstījis komentāru, varat pieprasīt datu eksporta failu ar visiem mūsu personas datiem par jums, tostarp datiem, ko esat mums sniedzis. Varat arī pieprasīt, lai mēs dzēstu visus mūsu rīcībā esošos personas datus par jums. Abas šīs prasības neattiecas uz datiem, kas mums saskaņā ar likumu ir jāsaglabā administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur tiek nosūtīti dati

Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta noteikšanas pakalpojumu.